Holyňská stodola

26 října 2019

Žádné komentáře

Úvodní stránka Novinky

Eliška a Petr

Díky tomu, že si Eliška a Petr vybrali naší stodolu pro svoji svatbu, tak jsme měli možnost seznámit se s několika báječnými lidmi, se kterými jsme zůstali přáteli i nadále. Svatba byla zalitá sluncem i přesto, že byl konec října. Největším překvapením pro svatební hosty byl samotný obřad, o který se postarali přátelé ženicha a nevěsty a který byl jedno velké divadelní představení, jelikož Eliška a Petr byli již týden svoji. Všichni se moc nasmáli. Svatební grilování a raut zajišťovala společnost Gastronomie Máma a my jsme pomáhali, kde to bylo potřeba. Tato svatba byla krásným zakončením naší první sezóny.

Recenze Elišky a Petra

Holyňská stodola má tak úžasnou a kouzelnou atmosféru, že nás při první návštěvě naprosto uchvátila. Během pár vteřin jsme věděli, že krásnější místo pro naši svatbu jsme si nemohli přát. Moc děkujeme majitelům za jejich pomoc a vstřícnost. Jste skvělí!!  Eliška a Petr

Recenze svatebčanů

Holyňská stodola nabízí naprosto jedinečné a úžasné prostředí. Moc jsme si svatbu užili jako svatební hosté, svatba měla skvělou atmosféru. Majitelé jsou velice milí a vstřícní. Jednoznačně doporučuji.

Tags :

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *