Holyňská stodola je jedinečné místo, s unikátní vesnickou atmosférou, které se nachází na okraji Prahy.

Naším hlavním cílem bylo vytvořit místo s příjemnou atmosférou, které bude sloužit k různým příležitostem jako jsou svatby, oslavy, přátelská setkání, workshopy, výstavy, focení, školení apod. Že je naše stodola ideálním místem pro setkání s rodinou a přáteli jsme se přesvědčili už několikrát.

Poprvé to bylo na svatbě mé sestry a podruhé na naší svatbě, kdy se ze stodoly, která po většinu roku sloužila jako sklad, stalo svatební místo podle našich představ. Rok po svatbě se nám narodil Matýsek a mě to postupem času čím dál více táhlo umožnit i ostatním strávit příjemné chvíle s rodinou a přáteli u nás ve stodole. Rozhodnutí bylo v podstatě ze dne na den a jednohlasné. Péče o zahradu, stodolu i ostatní prostory nás naplňuje a vlastně jsme si splnili sen. Já se můžu věnovat květinám, dekoracím a organizování akcí a můj manžel výrobě ze dřeva a kovu, což si vždycky přál.

Všechny prostory se snažíme neustále zdokonalovat a vylepšovat. Dokonce jsme projekt rozšířili i o ubytování, které slouží novomanželům a jejich hostům a do prostor bývalého chléva jsme zavedli topení, takže může být využíván větší část roku.

Ta správná rozhodnutí začínají u nás.

56

AKCÍ

112

VYPITÝCH SUDŮ

2520

NÁVŠTĚVNÍKŮ

01. Zkušenosti

Pomůžeme Vám s plánováním průběhu Vaší svatby, abyste nemrhali časem nad zbytečnostmi a mohli si Váš den maximálně užít.

02. Profesionalita

Vše co spolu domluvíme, to dodržíme. Uvědomujeme si, že svatba je časově i finančně náročná. Chceme, abyste s ní měli co možná nejméně starostí.

03. Individualita

S každým plánujeme průběh svatby a její detaily individuálně. Pozveme Vás k nám do stodoly a společně si u kávy či sklenky vína vše projdeme.

04. Kvalita

Garantujeme Vám, že na svou svatbu budete ještě dlouho vzpomínat. Můžeme Vám pomoci s organizací, nebo o nás celý den ani neuslyšíte.